Wynajem jachtu w Chorwacji - ze skipperem czy bez?

Locality: 

A w porcie Krka...
Nowym punktem naszego programu, właściwie obligatoryjnym, gdyż chcieliśmy koniecznie ujrzeć to miejsce, był park narodowy Krka – rzeki, która umieszczona jest niedaleko miasteczka Skradin, które z kolei jest położone nieopodal Szibenika, dlatego nie musieliśmy przydzielać mnóstwo czasu na przybycie na miejsce.

Ten czas odebrało nam oglądanie cudownych zakątków w okolicy – nabrzeże Chorwacji faktycznie jest fenomenalne, gdyż właściwie na każdym kroku jest tam coś, na czym można się skoncentrować – urocze wioski na wybrzeżu, interesujące wysepki, a prócz tego aura była wspaniała. Uznaliśmy, że w istocie wynajem jachtu był najlepszym rozwiązaniem, dlatego że mogliśmy też wyselekcjonować typową ekskursję – może następnym razem?
Szczegóły

Gdy przybyliśmy do mariny w Skradin, zostawiliśmy tam nasz jacht i wybraliśmy się na wycieczkę do parku rzeki Krka, żeby ujrzeć tam prawdopodobnie jedne z najpiękniejszych wodospadów z mnogimi kaskadami. Na dodatek także powinno się ujrzeć wysepkę Visovac – to też niesamowity pejzaż, jako że pośród lazurowych wód unosi się maleńka wyspa z klasztorem – trzeba to zobaczyć!

popracy.info

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.